Programy do biur rachunkowych są obecnie w powszechnym użyciu. Do wyboru mamy mnóstwo typów oprogramowania różniących się pomiędzy sobą funkcjonalnością, obsługą i kosztami. Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Dzięki profesjonalnym programom do prowadzenia spraw rachunkowych biura mogą działać jeszcze efektywniej. Wysokiej klasy program dla biur rachunkowych to kompleksowe wsparcie pozwalające na efektywne prowadzenie księgowości dla wielu klientów jednocześnie.

Wybór właściwego oprogramowania pozwala na znaczne uproszczenie codziennej pracy. Oprogramowanie automatyzuje codzienne czynności, dając wsparcie w najważniejszych i najczęściej przeprowadzanych operacjach księgowych. W zależności od wybranego wariantu oprogramowanie może również obejmować inne obszary, na przykład handel, analizy finansowe, kadry i płace.

Kluczowe jest zatem zapoznanie się z rożnymi ofertami i porównanie ofert, aby wyselekcjonować taką, która będzie najkorzystniejsza. W tym celu pomocne są także darmowe dema, które można pobrać ze stron WWW programów.

Rozwiązania Sage wspierające pracę biur rachunkowych

Profesjonalny program dla biur rachunkowych dostarcza Sage – oferuje oprogramowanie bazujące na Symfonii wzbogacone o dodatkowe moduły dopasowane do zróżnicowanych potrzeb biur rachunkowych.

Sage dostarcza między innymi platformę Sage e-Audytor do bezpiecznej weryfikacji poprawności Jednolitego Pliku Kontrolnego, Sage Asystent – aplikację pozwalającą na zarządzanie uprawnieniami pracowników biura, czy narzędzie Sage Biuro Rachunkowe On-line, które kompleksowo usprawnia komunikację z klientami i wspiera organizację pracy.

Wystarczy tylko dostęp do sieci, aby realizować obowiązki z każdego miejsca i o każdej porze. Program Symfonia ma postać nowoczesnej platformy, która nie wymaga instalacji. Dzięki temu wdrożenie systemu jest bardzo szybkie i proste, a także nie wymaga prowadzenia złożonych szkoleń. Wystarczy tylko umiejętność posługiwania się internetem, aby bez problemu zarządzać platformą.

Oferowany przez Sage program dla biur rachunkowych można pobrać w wersji demo ze strony internetowej Sage.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here