Konto maklerskie

W czasie poszukiwania odpowiedniego konta maklerskiego warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, które pomogą ci w odpowiednim doborze określonego konta zanim podpiszesz umowę z domem lub biurem maklerskim. W tym artykule został przedstawiony ranking kont maklerskich, które naszym zdaniem wypadają najlepiej na rynku i są najbardziej opłacalne, wraz z ich omówieniem. Wybór niewłaściwego rachunku maklerskiego w dłuższym terminie przekłada się na realną stratę w Twoim portfelu, a nawet może ograniczyć Twój potencjał inwestycyjny. Inwestowanie może się wiązać z wysokimi kosztami, wynikającymi nie tylko z ryzyka inwestycji, ale także wysokich opłat za korzystanie z konta maklerskiego. Z tego powodu warto poświęcić trochę czasu i wybrać taki rachunek maklerski, który będzie dopasowany do naszych wymagań i sytuacji. Takie konta charakteryzują się wysokimi opłatami, które mogą w znaczny sposób obniżyć nasze dochody i zyski.

1. DOM MAKLERSKI BANKU OCHRONY ŚRODOWISKA RACHUNEK INWESTYCYJNY

W Rachunku Inwestycyjny DM BOŚ S.A. znajduje się aż 6 pakietów, w których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. W ofercie DM BOŚ S.A. nie zabrakło także kont IKE i IKZE, dostępu do rynku Forex czy też Funduszy Inwestycyjnych. Do niewątpliwych zalet tego rodzaju konta maklerskiego należą: możliwość inwestowania na polskim rynku, a także na rynkach zagranicznych, możliwość założenia konta IKE, a także możliwość korzystania z bossa.pl – dedykowany system transakcyjny z dostępem przez przeglądarki internetowe.

2. BIURO MAKLERSKIE DEUTSCHE BANK

Oferta Deutsche Banku S.A. to darmowe konto, bezpłatne doradztwo, niskie prowizje i inwestowanie na wielu rynkach kapitałowych. To konto idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Do zalet prowadzenie tego konta można zaliczyć: brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego, możliwość inwestowania na polskim rynku pierwotnym i wtórnym, a także na rynkach zagranicznych, a także notowania mobilne i online.Konto maklerskie

3. ING BANK ŚLĄSKI KONTO ELASTYCZNE

Brak opłat za uruchomienie i prowadzenie konta w podstawowej wersji, bezpłatne przelewy i doradztwo inwestycyjne, a także prosty w obsłudze moduł transakcyjny to tylko część zalet nowej oferty ING. Do plusów związanych z prowadzeniem tego rodzaju konta maklerskiego należą niewątpliwie: dwa warianty konta do wyboru – Elastyczne i Aktywne, a także nowoczesny Moduł Makler obsługiwany z poziomu bankowości internetowej.

4. MBANK EMAKLER

Aktywacja usługi umożliwia samodzielne inwestowanie na GPW bez konieczności zakładania dodatkowego rachunku. Usługa jest bezpłatna, a obsługa transakcji inwestycyjnych jest bardzo łatwa, dlatego też przeznaczona jest dla klientów indywidualnych. To, czym może pochwalić się konto maklerskie tego typu to między innymi możliwość inwestowania na GPW bez konieczności zakładania dodatkowego rachunku, jak również prosty i intuicyjny serwis transakcyjny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here