kredyty przez Internet w 15 minut

Szybkie kredyty udzielane przez Internet, których formalności związane z podjęciem trwają około 15 minut, ostatnio coraz częściej uzyskują swoją popularność. Charakteryzują się one jedynie wypełnieniem wniosku online, którego przeczytanie i wypełnienie trwa około 15 minut.

PIENIĄDZE PRZEZ INTERNET

Kredyt przez Internet w 15 minut to świetna alternatywa dla tych, którzy nie chcę poświęcać swojego czasu na wychodzenie z domu i wszelkie formalności związane z udzielaniem kredytu. Takie kredyty to popularny rodzaj pożyczek, które obsługują jedynie małe kwoty a ich wypłacalność jest natychmiastowa.
24 GODZINY NA DOBĘ, 7 DNI W TYGODNIU
Właśnie w takim czasie swoje usługi oferuje wiele firm, dlatego właśnie popularny kredyt przez Internet jesteśmy w stanie wziąć w każdym możliwym czasie, jeśli oczywiście mamy dostęp do Internetu. Zatem możemy dostać pieniądze nawet w weekend lub w nocy. Wystarczy jedynie wejść w daną stronę, założyć konto i wypełnić wniosek – pieniądze powinny pojawić się na koncie w czasie 15 minut. Procedura nie zakłada wypełniania żadnych dodatkowych formalności czy umawiania się na spotkania.

BRAK WERYFIKACJI

Procedura pobrania kredytu przez Internet w 15 minut nie zakłada obowiązku dołączania zaświadczenia BIK. Oznacza to, że instytucja Biura Informacji Kredytowej nie odgrywa decydującej roli w uznaniu zdolności kredytowej. Pożyczkodawcy też zazwyczaj nie biorą pod uwagę baz BIG i KRD, nawet jeśli przy wypełnianiu wniosku zaznaczamy zgodę a weryfikację w tych bazach, firma nie musi uznawać tego za decydujące.

 kredyty przez Internet w 15 minut
JEDYNIE BARDZO NISKIE KWOTY

Wzięcie takiego kredytu łączy się jednak jedynie z możliwością pożyczenia bardzo małych kwot, czyli takich do 5000 lub 6000 złotych. Jest to oferta wychodząca naprzeciw problemom, z którymi borykają się biedniejsze, małe gospodarstwa domowe. Zazwyczaj takie kwoty nie posiadają możliwości spłacenia kredytu na raty. Jeżeli zatem zastanawiasz się nad większymi kwotami, należy przeglądnąć ofertę banków, które oferują pożyczki ratalne.

BARDZO WYSOKA PRZYZNAWALNOŚĆ

Chociaż ustalanie zdolności kredytowej w wypadku tego rodzaju kredytu nie różni się praktycznie niczym od procedur jakimi zajmują się banki, to jednak przyznawalność kredytów przez Internet w 15 minut jest znacznie wyższa niż w wypadku klasycznego rodzaju kredytów. Bardzo często nawet osoba, mająca złą przeszłość kredytową, jest w stanie uzyskać kredyt takiego rodzaju, pod warunkiem, że oczywiście, wykaże odpowiedni stały, aktualny dochód. W takim wypadku należy dostarczyć więcej dokumentów, które będą potwierdzać taką zdolność. Jednak w zdecydowanej większości przypadków wystarczy jedynie numer dowodu osobistego, ukończone osiemnaście lat i poświadczenie stałego dochodu, który dodatkowo nie musi być udokumentowany. Taki kredyt mogą uzyskać także osoby bezrobotne oraz emeryci i renciści. Wszystko to sprawia, że kredyty przez Internet w 15 minut cieszą się coraz większą popularnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here