Najlepsze konto

Wśród ogromnej oferty banków bardzo ciężko wybrać jest tą, która zdecydowanie oferuje najlepsze rozwiązanie. Banki dysonują bardzo zróżnicowaną ofertą, w których nadmiarze ciężko się poruszać. Bowiem wiele z nich oferuje darmowe konto, jeśli spełnia się określone warunki, takie jak odpowiednia kwota comiesięcznych wpływów na konto czy minimalna kwota przy płaceniu kartą. Dodatkowo bardzo popularną formą zwabiania klientów jest jednorazowa wypłata pieniężna jako prezent od banku w zamian za skorzystanie z ich oferty. Jak zatem wybrać najlepsze konto? I jakie powinno ono być?

ZEROWE OPŁATY

W związku z podwyższeniem się podatku dochodowego banków, bardzo ciężko jest znaleźć teraz konto, które rzeczywiście oferuje zerowe opłaty. Zazwyczaj taka oferta kończy się na tym, że w rzeczywistości istnieje wiele ukrytych opłat, na których wychodzimy jeszcze gorzej, niż jakbyśmy płacili co miesiąc określoną kwotę za nasze konto. W związku z tym zerowe opłaty za prowadzenie konta po prostu nie istnieją. Poniżej podajemy konta osobiste, które naszym zdaniem zasłużyły na miano najlepszych kont.

Najlepsze konto
KONTO „PRZEKORZYSTNE PEKAO”

To nowość, którą oferuje bank Pekao, wprowadzoną bardzo niedawno. Jak sama nazwa wskazuje, konto posiada wiele korzyści. Oto kilka z nich 0 zł za konto, kartę, bankomaty, 2,7% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym przez 180 dni do 10 tys zł, 100 zł zwrotu za OC na samochód z PZU SA, do 100 zł zwrotu za rachunki za komórkę, dobra aplikacja mobilna PeoPay (logowanie odciskiem palca!), karta wielowalutowa MasterCard do konta. Ten rodzaj konta dla użytkowników do 26. roku życia zwalnia z opłat z aktywności konta. Można zatem cieszyć się zupełnie bezpłatnym kontem.

KONTO 360 W MILLENIUM BANK

To jedno z najlepszych kont ostatniego czasu. Jest również nowością w ofercie banku. Posiada również świetnie działającą aplikację mobilną. A dodatkowym atutem jest możliwość uzyskania 360 złotych przy jego zakładaniu. Żeby jednak konto w Millenium Bank było za darmo, musisz co miesiąc musisz mieć wpływ na konto 1000 zł i dokonać min. 1 płatności kartą płatniczą. W pierwszych dwóch miesiącach jesteś zwolniony z powyższych opłat i warunków. Przelewy internetowe są jednak za darmo. Po 6 miesiącach można spokojnie zamknąć konto, zgarniając około 300 zł, mieć bardzo nowoczesne konto z jedna z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku (dostępny BLIK). Możliwość jest również odpowiedniego debetu na koncie.

KONTO ZA ZERO W PKO BP

Jakość oferty tego konta, jak również aplikacja mobilna są na bardzo dobrym poziomie. Zdecydowanie jednak dużym minusem jest to, że jeśli nie korzysta się programu „500+” to wzrastają opłaty związane z posiadaniem konta. Jeżeli jednak korzystamy z tego programu, to dostaniemy takie konto za 0 złotych i bez żadnych dodatkowych warunków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here