Najtańszy kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy jest kredytem celowym przeznaczonym na zakup pojazdu, który nie musi być wcale samochodem osobowym. Zobowiązanie tego typu pozwala także na zakup ciężarówek, motocykli, quadów, przyczep, a nawet łodzi motorowych. Banki dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu na przedmiocie finansowania istotnie zmniejszają swoje ryzyko. Dzięki temu kredyt samochodowy jest niżej oprocentowany niż kredyt gotówkowy, który spożytkować można na dowolny cel. Kredyt gotówkowy to jednak większa wygoda i elastyczność, gdyż lista wymaganych przez bank dokumentów jest znacznie krótsza niż w przypadku kredytu na zakup pojazdu.

RANKING NAJTAŃSZEGO KREDYTU SAMOCHODOWEGO

Poniższy ranking zawiera kilka opcji najtańszego kredytu samochodowego, który obecnie jest dostępny na rynku. Zawiera on także najważniejsze informacje o każdym z kredytów.

1. KREDYT W BGŻ BNP PARIBAS

Kredyt ten zajmuje chlubne pierwsze miejsce w naszym rankingu najtańszych kredytów samochodowych. Wysokość oprocentowania w jego przypadku wynosi od 5,49% do 9,99% i jest to procent stały. Okres kredytowania zawiera się do 10 lat. Maksymalna kwota jaką można uzyskać w jego ramach wynosi do 200 tysięcy złotych. Zalety skorzystania z tego rodzaju kredytu są następujące: akceptacja wszystkich źródeł dochodu, udzielenia kredytowania na nowe i używane samochody, a wstępna decyzja odbywa się przez telefon.

2. KREDYT W DEUTSCHE BANK

Wysokość oprocentowania w wypadku tego rodzaju kredytu wynosi od 4,99% i jest to oprocentowanie zmienne. Okres kredytowania to również do 10 lat. Maksymalna kwota jakiej możemy się spodziewać wynosi do 200 tysięcy złotych. Zalety tego rodzaju kredytu: wstępna decyzja w ciągu 10 min, preferencyjne warunki dla osób z Kartą Dużej Rodziny, a także możliwość wykupienia ubezpieczenia.Najtańszy kredyt samochodowy

3. KREDYT W PKO BP

Na trzecim miejscu znajduje się kredyt o wysokości oprocentowania do 9,99%, które może ulec zmianie. Okres kredytowania wynosi do 8 lat. Maksymalna kwota, którą możemy pobrać wynosi jednak trochę mniej, bo do 120 tysięcy złotych. Zaletami tego kredytu są: kredyt do 24 tysięcy złotych
jest udzielany bez zaświadczeń, do 31.01 przy kredycie do 10 tysięcy złotych prowizja wynosi 0%, wypłata gotówki nawet w dniu złożenia wniosku.

4. KREDYT W GETIN BANK

Wysokość oprocentowania w kwestii tego rodzaju kredytu wynosi 5,49% – 8,79% i może ulegać zmianie. Okres kredytowania to do 10 lat. Maksymalna kwota jakiej możemy się spodziewać decydując się na tej kredyt to do 200 tysięcy złotych. Zalety jakie posiada ten typ kredytu to między innymi: auto może być nowe lub używane, a kredyt ze współmałżonkiem do 40 tysięcy złotych bez zabezpieczenia.

5. KREDYT W ALIOR BANK

Wysokość oprocentowania wynosi do 9,99% przy procencie zmiennym. Okres kredytowania zamyka się w okresie do 5 lat. Maksymalna kwota jaką możemy pobrać wynosi do 200 tys. zł Zalety to: prowizja kredytu wynosi 0% i zwrot wszystkich odsetek jeśli pożyczka zostanie spłacona w 6 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here