Oglądanie reklam za pieniądze

Zarabianie w Internacie to ostatnio coraz bardziej popularna forma zarobku. Można się nią zajmować na wiele sposobów – od profesjonalnych freelancerów po osoby zarabiające jedynie na wypełnianiu ankiet. Serwisy PTC, czyli Paid-to-Click, oferują możliwość oglądania reklam za pieniądze. Taka forma pracy nie wymaga zupełnie żadnej inwestycji, o której często się mówi w wypadku pracy w Internecie. Dowiedz się zatem czy rzeczywiście jest to opłacalne, ile można zarobić i jakie serwisy oferują najlepsze tego typu narzędzie do pracy.

RELANE ZAROBKI

Wszelkie zarobki, jakie możesz uzyskać na podstawie klikania w reklamy jest zależne od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim jest ono różne w zależności od zaangażowania. Są ludzie, którzy żyją tylko z tego i są w stanie zarobić w ciągu miesiąca w okolicach kilku tysięcy dolarów, jednak są też tacy, którzy bardzo szybko się zniechęcają z powodu braku szybkich rezultatów. Pewne jest, że nie da się na oglądaniu reklam za pieniądze stać się milionerem, jednak z pewnością uda się zarobić kilkaset złotych do wypłaty.

POLSKIE CZY ZAGRANICZNE?

Oglądanie reklam za pieniądze
Oczywiście o wiele bardziej opłaca się klikać w zagraniczne reklamy, ponieważ dam zarabiamy w dolarach. Zatem każdy nasz oddany klik jest wart cztery razy tyle, ile klikanie w reklamy polskie. Z polskich firm warte polecenia się zdecydowanie Adnox, który online jest na rynku od 2007 roku. Dostaje się tam wynagrodzenie głównie za czytanie płatnych mail. Jest to firma ze stabilną pozycją na rynku, która płaci swoim pracownikom od kilku już lat. Dodatkowo na stronie znajduje się szczegółowy poradnik w jaki sposób obracać się w świecie programów PTC.

DODATKOWE 500 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE ZA OGLĄDANIE REKLAM

Wystarczy poświęcić jedynie 10 minut dziennie, by uzyskać taki dochód. Praca polega na oglądaniu reklam dużych koncernów takich jak np. Coca-Cola, Google, Mercedes, Volvo, BMW, Nike, Prada, Lidl, Boss, Swarovski i wiele innych, oraz mniejszych mało znanych firm. Sam wybierasz, które reklamy oglądasz. To co musisz zrobić, żeby zarabiać, to oglądnięcie minimum 10 reklam dziennie. Na oglądnięcie każdej reklamy musisz poświęcić minimum 30 sekund, bo dopiero po tym czasie reklamodawca zapłaci firmie reklamowej, a firma podzieli się z Tobą tymi pieniędzmi. Warto pamiętać, że właśnie na reklamy firmy wydają najwięcej pieniędzy, ponieważ wiedzą, że to jedynie przyciąga do nich klientów, którzy płacą za ich działalność. Dlatego nie ma się co dziwić, że ogromne koncerny postawiły również płacić klientom za oglądanie ich reklam. Właśnie w taki sposób reklama poszerza swoje zasięgi w Internacie i zdecydowani wzrasta możliwość jej trafienia do jak największej
liczby odbiorców, także tych bezpośrednio zainteresowanych tematem i zakupem produktu jaki oferują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here