Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach udzielana jest wyłącznie na podstawie dowodu osobistego pożyczkobiorcy oraz jego oświadczenia o dochodach, wydatkach czy zobowiązaniach finansowych. Różnica pomiędzy zaciąganiem pożyczki w banku a instytucji pozabankowej polega na tym, że nie jest wymagane przedłożenie formalnego zaświadczenia o zarobkach.

ZAŚWIADCZENIE O DOCHODACH

Zaświadczenie o zarobkach jest dokumentem poświadczającym źródło dochodu, staż pracy, częstotliwość wypłat wynagrodzenia czy chociażby wysokość pensji, przedstawianym w celach stricte informacyjnych. Korzystają z niego przede wszystkim banki, ale także instytucje pozabankowe, w wypadku, w którym nie oferują właśnie pożyczki na dowód bez zaświadczenia o zarobkach. Na podstawie takiego zaświadczenie obliczana jest zdolność kredytowa i ustalana wysokość kredytu, który może pobierać określona osoba. Jest to zatem bardzo korzystna opcja dla tych, którzy nie posiadają dużych dochodów, przez co ich możliwość na wzięcie kredytu maleje.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach
DLA KOGO?

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach adresowana jest w szczególności do osób, które pracują na podstawie umowy o dzieło lub umowy zlecenie. Instytucje pozabankowe orientują się czy kredytobiorca ma możliwość spłacenia pożyczki z innych źródeł niż umowa cywilno-prawna. Mogą z niej skorzystać osoby, które pobierają emeryturę czy rentę. Adresowana jest także dla tych, którzy pracują w strefie czarnego rynku, czyli bez formalnej umowy, a także bezrobotnych.
WYSOKO I CORAZ WIĘCEJ
Ostatnimi czasy wzrasta popyt na przyznawanie pożyczek na dowód bez zaświadczenia o zarobkach. Nie ma się co dziwić, ponieważ oferta, którą przedstawiają instytucje pozabankowe jest niezwykle korzystna. Przede wszystkim oprocentowanie takiej pożyczki zazwyczaj jest znikome. Dodatkowo przyznawana jest praktycznie każdemu, kto się po nią zgłosi. Dodatkowo realizowana jest w terminie od 30 do 60 dni, a nawet szybciej, co niezwykle wpływa na jej popularyzację. Najwyższa kwota, jaką można pobrać w ramach takiej pożyczki to 5000 zł, jednak na rynku istnieje wiele instytucji pozabankowych, które oferują znacznie wyższe kwoty.
Warto również wspomnieć o przyznawalności takich pożyczek, która jest zatrważająco wysoka. Mogą z niej skorzystać osoby pracujące na podstawie umowy cywilnoprawnych, emeryci bądź renciści, a także ci, którzy nie posiadają stałego zatrudnienia lub są bezrobotni. Nie należy przedkładać zaświadczenia o dochodach, co zdecydowanie cieszy się większym uznaniem wśród pożyczkobiorców. Jeżeli zatem posiadasz małą zdolność kredytową, a twoje dochody nie pozwalają na
wzięcie wysokiego kredytu czy pożyczki bankowej, warto skorzystać z oferty, którą oferują instytucje pozabnkowe, czyli pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here