Rachunek ROR

Rachunek oszczędnościowo-​ rozliczeniowy​ to rodzaj ​ rachunku bankowego​ , przeznaczonego dla ​ osób fizycznych​ . Są podstawowym produktem bankowym, wykorzystywanym do gromadzenia środków finansowych i przeprowadzania ​ rozliczeń pieniężnych​ . ROR prowadzone są przez banki na podstawie ​ umowy o prowadzenie rachunku​ .
Nie ma prawnych ograniczeń co do liczby rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, jakie może posiadać jeden właściciel. Minimalny wiek potrzebny do założenia ROR to 13 lat.
Konto osobiste to podstawowy produkt bankowy, który używany jest w różnych sferach życia – może służyć do wpływu wynagrodzenia, płatności kartą czy opłacania rachunków bądź rat kredytów. Rachunek osobisty można co do zasady znaleźć w każdym banku, również te z oprocentowaniem. (choć zasadą jest brak oprocentowania ROR-ów), z moneybackiem, preferencyjnymi warunkami dla studentów czy seniorów itd. Kiedy dodamy do tego różnice w wysokości samych opłat i możliwości ograniczania takich kosztów, otrzymamy całkiem dużo informacji, które musimy przeanalizować, aby dokonać optymalnego wyboru konta osobistego. Dlatego też poniżej powstała lista, będąca rankingiem najlepszych według nas rachunków ROR.Rachunek ROR

1. KONTO PROSTE ZASADY W GETIN BANKU +5 % MOENYBACK I 2,5% NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM Przy założeniu konta możemy liczyć na nawet 180 zł premii moneyback, a także na 2,5% na rachunku oszczędnościowym. Łatwa do uniknięcia jest opłata za prowadzenie rachunku. Oferuje również szeroki wachlarz oferty ubezpieczeniowej. Obsługuje płatności mobilne, takie jak HCE, Android Pay, Blik. Konto Proste Zasady to ukłon w stronę tych klientów, którzy przejrzystą i zrozumiałą ofertę darmowego konta cenią wyżej niż niezliczoną liczbę bonusów i dodatkowych usług. Dokonanie zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu pozwala uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku, a większa aktywność umożliwi otrzymanie nawet 180 zł w ramach moneybacku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here