Sprawy rozwodowe

Sprawa rozwodowa w Poznaniu pewnej pary była jedną z najgłośniejszych spraw tego roku. Adwokat od spraw rozwodowych w Poznaniu zyskał na popularności, jednak jak on sam twierdzi nie było jego marzeniem, aby stać się sławnym adwokatem. Ta historia obiegła całą Polskę i głośno było także w zagranicznych mediach. Nasuwa się pytanie co było powodem takiego rozgłosu? Odpowiedzi na to, czy inne pytania, które nasuwają się kiedy myślimy o tej sprawie prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy. Sprawa była anonimowa, jednocześnie wiedzieli o niej wszyscy. Jak to możliwe? Otóż tożsamości osób, które brały rozwód były nieznane, jednak to pokazuję, że zupełnie coś innego odegrało ważną rolę w tej sprawie.

Media polskie stały się rozgłośnią tej sprawy. Sprawa była przedstawiona jako bardzo podejrzane, nie znaliśmy tożsamości osób rozwodzących się, natomiast znaliśmy tożsamość adwokata, który prowadził daną sprawę. To on udzielał nam informacji o sprawie. Codziennie media wprowadzały krótką informację na temat całej sprawy. Dzień w dzień Polacy mogli śledzić losy rozwodzących się. Dla mediów była to gratka, ponieważ oglądalność wzrosła dziesięciokrotnie. Scenariusz tej sprawy wydaję się absurdalny. Niektórzy uważają, że cała sprawa została zmyślona. Teorii spiskowych na temat tejże sprawy jest wiele. Pytanie się nasuwa, jeśli jest to zmyślona historia, to jaki cel miała ona mieć? Czyżby media chciały więcej zarabiać? Odpowiedź nasuwa się sama, lecz prawda może być zupełnie inna, bowiem na jednym ogniu możemy jak to się mówi upiec dwie pieczenie.

Więcej informacji na temat tej sprawy znajdziemy na stronie www. Cała ta sytuacji może wydawać się śmieszna, dla niektórych absurdalna, a jeszcze dla innych może być to bajka. Pewne natomiast jest to, że wszyscy o tym wiedzą, ale nie mają pewności czy cała sytuacja należy do faktu, czy do fikcji, będącej jedynie polityczną zagrywką. Ludzie podążają za sensacją, a ta rozprawa stała się sensacją jakiej jeszcze nie było.

Więcej: kliknij tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here