Szybka gotówka przez Internet

Szybka gotówka przez Internet to forma pożyczki, którą możemy uzyskać jedynie w 15 minut bez konieczności wychodzenia z domu. Procedura wymaga od nas jedynie wypełnienia wniosku, którego czas wynosi właśnie 15 minut. Po określonym czasie dostaniemy pieniądze bezpośrednio na konto bankowe.

WSZYSTKO ONLINE

Zasada na jakiej opiera się szybka pożyczka online jest tu bardzo prosta – wystarczy wejść na daną stronę, założyć konto, wypełnić wniosek i zweryfikować na podstawie przelewu kontrolnego swoje dane osobowe. Gotówkę otrzymujemy na konto bankowe już w 15 minut. Odbywa się to bez spotkań z doradcą czy wypełnieniem żadnych dodatkowych formalności. Dodatkową zaletą jest to, że pieniądze możemy otrzymać na konto nie tylko w weekend, ale także i w nocy, ponieważ niektóre firmy oferują obsługę 7 razy w tygodniu i 24 godziny na dobę.

BRAK WERYFIKACJI?

Kredyty chwilówki 24 h to bardzo często pożyczki bez BIK. Oznacza to, że instytucja Biura Informacji Kredytowej nie odgrywa decydującej roli w uznaniu zdolności kredytowej. Pożyczkodawcy też zazwyczaj nie biorą pod uwagę baz BIG i KRD, nawet jeśli przy wypełnianiu wniosku zaznaczamy zgodę a weryfikację w tych bazach, firma nie musi uznawać tego za decydujące. Często zatem nie wymaga się żadnej weryfikacji pożyczkobiorcy, co zwiększa zdecydowanie szanse na otrzymanie pożyczki.

Szybka gotówka przez Internet
JEDYNIE NISKIE KWOTY

Szybkie pożyczki realizowane przez Internet zazwyczaj zamykają się w małych kwotach, czyli takich do 5000 złotych. Jest to odpowiedź na wzrastające potrzeby małych gospodarstw domowych, które w krótkim czasie potrzebują „dużego zastrzyku gotówki”. Jednak nie tylko. Badania pokazują że coraz częstszymi klientami firm pożyczkowych są młode osoby z pensją oscylującą wokół średniej krajowej. Powody zazwyczaj związane są z promocją „pierwsza pożyczka za darmo”. W tym wypadku nie możemy jednak ubiegać się o większą kwotę niż 600 złotych. Jeśli szukamy większych pieniędzy, należy rozglądnąć się wśród firm, które oferują pożyczki ratalne.

WYSOKA PRZYZNAWALNOŚĆ

Chociaż zdolność kredytowa w wypadku uzyskania szybkiej gotówki przez Internet praktycznie niczym nie różni się od kryteriów związanych z przyznaniem chwilówek w bankach. Jednak kryteria związane z akceptowalnością takich wniosków są o wiele niższe. Często zdarza się że nawet osoba ze złą historią kredytową, oraz wpisami w bazach otrzymuje pożyczkę. Oczywiście jeśli w przeszłości mieliśmy problemy ze spłatą pożyczkodawca żeby się zabezpieczyć, będzie wymagał więcej dokumentów takich jak potwierdzenie zatrudnienia. W zdecydowanej jednak większości przypadków wystarcza dowód osobisty, ukończone osiemnaście lat i deklaracja posiadania stałego, nawet nieudokumentowanego, zatrudnienia. Wszystko to sprawia, że szybkie pożyczki przez Internet stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób decyduje się na złożenie szybkiego, 15-minutowego wniosku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here